cennik

Cennik

Dom (max 4-5 os.)

Miesjce parkingowe – GRATIS

Cennik

Dom (max 6 os.)

Miejsce parkingowe – GRATIS

 – z – Doba rozpoczyna się 15:00, a kończy o 11:00. Podatek VAT wynosi 8%.

Pobyt w Baltic Houses zarezerwować można za pomocą wskazanych w regulaminie portali, naszą stronę internetową, a także drogą mailową lub telefonicznie. Wszystkie opłaty dokonywane są poprzez przelewy elektroniczne (brak płatności gotówkowych). Rezerwacja zostanie potwierdzona dopiero po wpłacie na konto bankowe zadatku, którego wysokość wynosić powinna przynajmniej 30% całej sumy. Pozostała należność musi zostać uregulowana przynajmniej dwa dni przed rozpoczęciem pobytu, w przeciwnym razie zabukowany termin zostanie anulowany, bez prawa do odzyskania zadanej kwoty. Również w przypadku niewykorzystania w całości zarezerwowanego pobytu wpłacona suma nie podlega zwrotowi. Ze względu na duże zainteresowanie wprowadzony został minimalny okres wynajmu, który w trakcie sezonu letniego wynosi 5 dni, a w pozostałe miesiące 2 doby.

Po zaksięgowaniu wpłaty na podany w zgłoszeniu adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie wraz z numerem rezerwacyjnym, które okazać należy podczas zameldowania w Baltic Houses. Opłacenie pobytu upoważnia także do korzystania z przysługującego każdemu domowi miejsca parkingowego. Odpowiedzialność za wchodzące w skład wyposażenia sprzęty w trakcie pobytu ponoszą Goście i w razie powstałych szkód mogą zostać obciążeni kosztami, wynikającymi z konieczności ich naprawy lub wymiany.

Ceny wynajmu domów apartamentowych mogą nieznacznie zmieniać się na przestrzeni roku. Poza sezonem letnim często natrafić można na atrakcyjne promocje, dzięki czemu nasze domy cieszą się dużą popularnością również jesienią i zimą. Goście chętnie spędzają u nas również Święta Wielkanocne, Boże Narodzenie, a także witają nad polskim morzem Nowy Rok.

Ekskluzywne pakiety promocyjne – zapytaj Wirtualną Recepcję

Już dziś możesz zarezerwować pobyt w Prezydencki  Apartamenty by uczcić wyjątkową okazję z bliską Tobie osobą lub sprawić niepowtarzalny prezent .
Posiadamy  ekskluzywne pakiety promocyjne. O szczegóły zapytaj w wirtualnej recepcji pod numerem telefonu +48 885-801-809.

Nasze obiekty

Baltic HousesSun Apartments

Kontakt

Kopań 75a, 76-150 Darłowo
tel.: +48 885 801 809

Social media

2023 © Presidential Baltic Houses

wykonanie: makaredo.pl